CONCORDIA Nerez

Ponúkame výrobu nerezových výrobkov z vysoko legovanej ocele na zákazku, najmä nerezové ploty a brány, nerezové zábradlia, striešky a iné. Spoľahlivosť, zodpovednosť a hlavne Vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie. Dajte si vypracovať cenovú ponuku, za ktorú sme schopní zhotoviť Vašu bránu, zábradlie či striešku.

 

Nerezové zábradlia už od 139,-€/bm!

Zakladanie pestovateľských páleníc

Zakladanie pestovateľských páleníc - založenie

Ponúkame odborné konzultácie pri založení páleníc na pestovateľské pálenie ovocia.

Poradíme Vám na základe svojich skúseností ako začať postupovať pri vybavovaní potrebných povolení, ktoré povolenia a potvrdenia potrebujete, aký najefektívnejší a najrýchlejší spôsob zvoliť, poskytneme Vám potrebné žiadosti o povolenie príp. niektoré dokumenty vybavíme za Vás.

Založenie pestovateľskej pálenice je zložitý proces a jeho súčasťou je vybavenie zložitého súboru dokumentov, ktoré musia na seba nadväzovať a ktoré sa vzájomne ovplyvňujú. Odborná konzultácia Vám môže ušetriť nielen čas (zmeškanie sezóny je najčastejším následkom neodborného postupu) ale tiež peniaze (platnosť niektorých dokumentov vyprší po určitej dobe, ak žiadateľ nesprávne zvolí načasovanie žiadostí, musí neplatný dokument získať znovu).

Okrem odborných konzultácii ponúkame tiež prácu s nerezou pri repasovaní alebo zhotovovaní destilačných zariadení.

Kontakt:

concordia(0)concordia.sk

0901 77 88 98

 

 

Vrátiť na začiatok

Copyright © 2017

Template by Free Joomla Templates & Projektowanie stron Szczecin.

Partner: Internetový obchod e shop, Najnakup.sk, stavebnictvo, stavebni komunita, Pálenica Piešťany