realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj rodinný dom s dvoma samost. bytmi v Červeníku

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, postavený pred cca 60 rokmi z plnej pálenej tehly, čiastočne podpivničený.

 

Prvý byt obsahuje dennú miestnosť prepojenú s kuchyňou, dve spálne, chodbu, závetrie, kúpeľňu (WC, vaňa, umývadlo, bojler,
práčka), špajzu, veľké podbránie. Úžitková plocha bytu cca 100 m2. V r. 2008 vykonaná výmena strešnej krytiny. V r. 2011 vykonané nasledovné stavebné úpravy:
• výmena okien, montáž širokej garážovej brány s nadsvetlíkom na DO
• výmena elektroinštalácie, dom je chránený bezpečnostným systémom
• kompletné zateplenie objektu
• nové dlažby a nové laminátové podlahy
• vymaľovanie interiéru, vrátane náterov vnútorných dverí
• nové vykurovanie, medené rozvody, panelové radiátory a kotlík ÚK v pivnici


Pristavaný kompletný druhý byt v r. 2007 až 2008 je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza vstupné zádverie so vstavanými skriňami, pokračujúce do chodby, obývacia izba s pracovným kútom a s veľkými oknami, jedna veľká stena obložená originálnou starou pôjdovou tehlou, východom na veľkú terasu a do okrasnej záhrady, spálňa, kúpeľňa (WC, sprchový kút, umývadlo, práčka). Na zvýšenom prízemí je kuchyňa so stolovaním a modernou kuchynskou linkou s pracovnou doskou z leštenej žuly. Z kuchyne je prístup cez oceľové schodisko s dubovými stupňami do podkrovia, ktoré obsahuje otvorenú galériu so vstavanými skriňami, kúpeľňu (WC, sedacia vanička, umývadlo, kotlík ÚK) a spálňu so vstavanými skriňami a s vikierom. Podlahy v obytných miestnostiach sú z veľkoplošných dubových parkiet, podlahy v ostatných miestnostiach z talianskej leštenej žuly. Povrchové úpravy stien biele hladké omietky, resp. sádrokartón, steny v kuchyni a kúpeľniach obložené talianskou sklenenou
mozaikou. Úžitková plocha bytu je cca 100 m2.


Obidva byty majú samostatné meranie elektriny a plynu, odkanalizovanie do jestvujúcej veľkej žumpy, verejný rozvod kanalizácie práve prebieha kolaudačným konaním.
Prepojenie obidvoch bytov cez interiér je možné jednoduchou stavebnou úpravou – vybúraním otvoru medzi obidvomi kuchyňami. Vnútorný dvor, vydláždený zámkovou dlažbou je prepojený krytým sedením (možnosť garážovania) s terasou v záhrade.
Polievanie záhrady je zabezpečené vlastnou studňou s čerpadlom, umiestneným v malom drevenom domčeku. Kryté parkovanie pre dve až tri osobné autá.
Celková výmeru pozemku cca 600 m2.


Dvojbytový dom sa nachádza v tichej časti Červeníka, susedia slušní a pokojní. Obchod s potravinami cca 100 m, obecný úrad cca 200 m, pošta cca 100 m, kostol cca 300 m, autobusová zastávka cca 200 m, v obci je ZŠ 1 až 9 a MŠ.

Ideálny ako dvojgeneračný dom, prípadne dom pre súrodencov, prípadne pre čisté podnikanie v prednom byte a bývanie v zadnom. Predbežná cena 170.000,- €, pri rýchlom jednaní výrazná zľava, dom sa kúpou okamžite uvoľní. Na dome nie sú ťarchy. Dôvod predaja: Nadmerne veľké bývanie pre manželov, ktorí majú pripravené iné, menšie bývanie.

Obec: Červeník
Obytná plocha: 200 m2
Stav: rekonštruovaný
Cena: 194.000 €   170000 €   
Počet izieb: 6
Počet izieb: 6
Počet NP: 2
Výmera pozemku: 600
Vodovod: áno
Kanalizácia: žumpa
Plyn: áno
Rok rekonštrukcie: 2011
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €