realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj 5-izb. rodinný dom v Sokolovciach na veľkom pozemku

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Sokolovce, nachádzjúci sa v individuálnej domovej zástavbe. Objekt je samostatne stojaci, podpivničený s dvomi nadzemnými podlažiami a plochou strechou. Situovaný je na pravú majetkoprávnu hranicu. Po ľavej strane je vstup do dvora. Dom leží na pozemku o výmere 750 m2.
Dom sa začal užívať v roku 1980 a po celú dobu je priebežne veľmi dobre udržiavaný.
Murivo 1.podzemného podlažia je z monolitického betónu s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Obvodové murivo 1.nadzemného podlažia je z pórobetónových kvádrov hrúbky 400 mm, obvodové murivo 2. nadzemného podlažia je z pórobetónových kvádrov hrúbky 350 mm. Vnútorné omietky sú vápenné štukové. Stropy sú keramické. Strecha plochá s tepelnou izoláciou a krytinou z asfaltovaných natavovaných pásov. Vykurovanie je ústredné, kotol ústredného vykurovania kondenzačný zn. Protherm na plyn a zachovaný je aj pôvodný kotol na tuhé palivo umiestnený v 1.podzemnom podlaží, radiátory liatinové. Rozvod teplej a studenej vody, zdrojom teplej vody je zásobník kombinovaný s ÚK umiestnený v 1.podzemnom podlaží. Kanalizácia do vlastnej žumpy objemu 30 m3. Dom je napojený na elektrickú verejnú sieť, verejný vodovod a plyn. Odkanalizovaný je do vlastnej žumpy. Prístup je zabezpečený z obecnej asfaltovej komunikácie.

Cena 133.000,-€.

 

Obec: Sokolovce
Cena: 133000 €    
Počet izieb: 5
Počet izieb: 5
Počet NP: 3
Výmera pozemku: 1470
Vykurovanie: ústredné
Kanalizácia: žumpa
Plyn: áno
Rok kolaudácie: 1980
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €