realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj penzión v Ratnovciach pri Piešťanoch

Ponúkame na predaj nedokončený penzión, ktorého celková zastavaná plocha je 234 m2 v obci Ratnovce v blízkosti Ratnovskej zátoky. Penzión je v štádiu rozostavanosti, uzatvorená hrubá stavba a stojí na pozemku o rozlohe 415 m2.

Stavba bola zahájená v roku 2007, má prízemie a podkrovie. Dispozične sa na prízemí nachádza jedáleň pre cca 35 hostí, kuchyňa so skladom, bar, vestibul so schodišťom do podkrovia a kompletné sociálne zabezpečenie, ako pre hostí, tak aj pre zabezpečovací personál. V podkroví sa nachádza 7 izieb, každá s vlastným sociálnym zázemím. Z tohto počtu má 5 izieb k dispozícii balkón. Obvodové murivo je z keramických tvaroviek Wienerberger o hrúbke 440mm. Krov je kombináciou sedlových striech so škridlou Tondach, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu bez zvodov. Okná sú plastové päťkomorové, typ Salamander.
Z verejných inžinierskych sietí má stavba možnosť napojenia  na plyn, obecný vodovod, elektrinu, pričom vodovodná a plynová prípojka  sú vybudované, vodovodná prípojka je už skolaudovaná. Odkanalizovanie je plánované čističkou odpadových vôd.
Kapacita ubytovania je plánovaná na cca 14 ľudí bez prístelok, kapacita jedálne je cca 35 ľudí. Stavba je v osobnom vlastníctve jedného vlastníka, bez tiarch. Súčasný vlastník stavbu predáva v celosti. Je tu tak isto možnosť zúčasniť sa spolufincovania dostavby a stať sa tak spoluvlastníkom.

 

Cena: 170.000,-€  152.000,-€  Včítane DPH


Priamo z okien stavby  je pekný výhľad na Ratnovskú zátoku a pohorie Považský Inovec. Obec Ratnovce sa nachádza v tesnej blízkosti kúpeľného mesta Piešťany. Neďaleko tečie rieka Váh a nachádza sa vodná nádrž Sĺňava s rozlohou vodnej plochy cca 480 ha. Súčasťou nádrže je umelo vytvorený vtáčí ostrov, ktorý je chránenou prírodnou rezerváciou zapísanou v UNESCO. Vytvorením umelého násypu v ľavej časti jazera Sĺňava pri obci Ratnovce bol vytvorený areál vodného lyžovania s možnosťou vodných športov - vodného lyžovania, kanoistiky, veslovania, windsurfingu a jachtárstva. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva autokempingy - Sĺňava a Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb. Okolo priehrady je vybudovaná dvanásťkilometrová asfaltová trasa po hrádzi pre peších aj cyklistov. Tak isto sú tu možnosti turistiky v pohorí Považský Inovec v letnom období. V zimnom období je možné využiť lyžiarské strediská na Bezovci, ktoré sú vzdialené cca 20 km.

Obec: Ratnovce
Stav: novostavba
Cena: 170 000 Včítane DPH €   152 000 Včítane DPH €   
Počet izieb: 7
Počet izieb: 7
Počet NP: 2
Výmera pozemku: 415
Zastavaná plocha: 234
Vodovod: prípojka
Plyn: prípojka
Využitie: penzión
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
Осцилограф С1-94 - Oscilograf c1-94 - probe input
Once I got chance to play with the USSR oscilloscope - Осцилограф С1-94. The problem was, the oscilloscope has DIN5 socket input instead of the
Obec:
Cena: €    
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €