realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v Moravanoch nad Váhom

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Moravany nad Váhom. Dom stojí na pozemku s celkovou rozlohou 1120 m2. Rekonštrukcia bola ukončená v r. 2010.

 

Dom je postavený z pálených tehál. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 2 izieb, kuchyne s halou a kúpeľne s WC. Podkrovie nie je obytné. Dom je napojený na verejný vodovod, plynovod, elektrickú sieť a je odkanalizovaný do verejnej kanalizácie. Vykurovaný je ústredným kúrením.

Cena: 178.000 €

Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce Moravany nad Váhom, katastrálne územie Moravany nad Váhom, okres Piešťany. Dom je postavený vo vnútornom pásme obce v tichej stabilizovanej polohe s prístupom po miestnych komunikáciách. Terén je rovinatý. V obci je  zástavba rodinnými domami. Orientácia izieb vzhľadom k svetovým stranám je JJZ-J-JJV.

Obec Moravany nad Váhom sa nachádza v oblasti Považského Inovca, v obci je možnosť športového vyžitia v blízkej rekreačnej oblasti Striebornica. Neďaleká vodná plocha Sĺňava taktiež ponúka množstvo atrakcií.  Obec je od Piešťan vzdialená do 5 km.

Obec: Moravany nad Váhom
Stav: kompletne zrekonštruovaný
Cena: 178.000 €    
Počet izieb: 3
Počet izieb: 3
Počet NP: 1
Výmera pozemku: 1120
Vykurovanie: ústredné
Vodovod: áno
Kanalizácia: áno
Plyn: áno
Rok rekonštrukcie: 2010
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €