realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj novostavba rodinného domu - Horná Streda

Ponúkame na predaj nedokončený rodinný dom (novostavba) v obci Horná Streda.Dom stojí na pozemku s celkovou rozlohou 2387m2. Stavba bola zahájená v roku 2005.

Dom je postavený z pórobetónových tvárnic Ytong. Na prízemí sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa s WC, kuchyňa chodba a garáž. V podkroví sú umiestnené tri izby, kúpeľňa s WC a dve loggie. Pre ukončenie výstavby domu je potrebné vybudovať kúrenie, plynovú prípojku, podlahy v obytných miestnostiach a obklady v kúpeľniach. Taktiež je potrebné inštalovať zariaďovacie predmety a vymaľovať.

Znížená cena: 149 000,-€

Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce Horná Streda, katastrálne územie Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom. Rodinný dom je postavený vo vnútornom pásme obce v tichej stabilizovanej polohe s prístupom po vedľajšej miestnej komunikácii. Terén je rovinatý. V okolí je zástavba rodinnými domami. Orientácia izieb vzhľadom k svetovým stranám je JJZ-J-JJV. V obci je obecný úrad, obchody s potravinami a pohostinstvo. Obec má železničnú zastávku a autobusovú prímestskú dopravu. Obyvatelia dochádzajú za prácou hlavne do Piešťan, do firmy Coca-Cola v Lúke a okresného mesta Nové Mesto nad Váhom. Obec Horná Streda je 4 km vzdialená od kúpeľného mesta Piešťany. Od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom je vzdialená 14 km.

Pre podrobnejšie informácie a prípadnú obhliadku kontaktujte našu realitnú kanceláriu.

Obec: Horná Streda
Stav: výborný
Cena: 160.000 €   149.000 €   Znížená cena!
Počet izieb: 5
Počet izieb: 5
Počet NP: 2
Výmera pozemku: 2387
Zastavaná plocha: 140
Prístup: z verejnej komunikácie
Záhrada: áno
Loggia: 2x
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €