realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Na predaj rodinný dom v obci Vrbovce

Rodinný dom sa nachádza v obci Vrbovce, asi 5 km od Myjavy. Dom stojí na pozemku s rozlohou 989 m2, prístupný je z dvoch strán. Dom bol postavený v roku 1950, v roku 2009 ho súčasní vlastníci kúpili a v súčasnej dobe prebieha kompletná rekonštrukcia (predná polovica domu je v súčasnosti už zrekonštrovaná, chýba vonkajšia fasáda).

Vykurovanie zabezpečuje 1ks plynové kachle v prednej izbe a kozub s uzatvoreným ohniskom a rozvodom do všetkých miestností. Inštalácia zemného plynu je z roku 2000, elektroinštalácia je nová svetelná a motorická. V dome je vybudovaná nová priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, bidetom a splachovacím záchodom. Rozvod teplej a studenej vody je taktiež nový z plastového potrubia, zdrojom teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač umiestnený v kúpeľni. Novovybudovaná kuchyňa je vybavená murovanou kuchynskou linkou s plynovým varným panelom, dvierka nie sú zatiaľ osadené. Dom je napojený na elektrickú verejnú sieť novým podzemným káblom, novou prípojkou na verejný vodovod a plyn. Odkanalizovaný je do nového septika. Prístup je zabezpečený z obecnej asfaltovej komunikácie.
Cena 85 000 €

 

< >< >
< ><-->

Obec: Vrbovce
Stav: čiastočne zrekonštrouvaný
Cena: 85 000 €    
Počet NP: 1
Výmera pozemku: 989
Zastavaná plocha: 144
Vykurovanie: kozub s rozvodom a plynové kachle
Vodovod: obecný
Kanalizácia: septik
Plyn: áno
Prístup: z dvoch strán
Záhrada: áno
Rok kolaudácie: 1950
Rok rekonštrukcie: 2009
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €