realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

CONCORDIA Reality => Rodinné domy

Na predaj zrekonštruovaný mlyn - Kostolné pri Starej Turej

Mlyn sa nachádza v chalupárskej dedinke Kostolné, pri Starej Turej, 105km od Bratislavy v peknom okolí jazier, hradov, lyžiarskych vlekov, zrúcanín, kúpeľov, atď. Bol postavený ako vodný mlyn na múku asi v r. 1946, bol zrekonštruovaný s pôvodným úmyslom na malý hotel s kapacitou 40 postelí.

Obec: Kostolné
Cena: 130.000 €    
 

Na predaj veľký RD v Piešťanoch

Ponúkame na predaj väčší RD v Piešťanoch. Dom je 7 izbový, dvojpodlažný, podpivničený takmer celou plochou, napojený na všetky inžinierske siete. Okná plastové, nová kuchynská linka, dom je veľmi udržiavaný a má veľký dvor. Pozemok cca 540 m2. Treba vidieť.

 

Obec: Piešťany
Cena: 140000 €    
 

Na predaj penzión v Ratnovciach pri Piešťanoch

Ponúkame na predaj nedokončený penzión, ktorého celková zastavaná plocha je 234 m2 v obci Ratnovce v blízkosti Ratnovskej zátoky. Penzión je v štádiu rozostavanosti, uzatvorená hrubá stavba a stojí na pozemku o rozlohe 415 m2.

Obec: Ratnovce
Cena: 170 000 Včítane DPH €   152 000 Včítane DPH €   
 

Na prenájom novostavba luxusného rodinného domu v Trebaticiach

Ponúkame na prenájom 3-izbovú novostavbu slnenčného rodinného domu s okrasnou záhradou, terasou a vlastným parkovaním pre 2 autá v tichej časti obce Trebatice.

Obec: Trebatice
Cena: 700 €    
 

Ponúkame na predaj 3-podlažný polyfunkčný dom v Ratnovciach

Ponúkame na predaj trojpodlažný polyfunkčný dom určený na podnikanie a na bývanie v Ratnovciach. Objekt je postavený na pozemku o výmere 734m2, zastavaná plocha cca 164m2. skolaudovaný bol v roku 2000.  Celková využiteľná plocha objektu je cca 750m2.

Obec: Ratnovce
Cena: 331.939 €   301.200 €   
 

Na predaj rodinný dom vo Vrbovom na pozemku 1.600 m2

Dom vo VrbovomPonúkame na predaj rodinný dom vo Vrbovom. Dom je samostatne stojací, murovaný, situovaný v zastavanom území mesta v širšom centre.

Obec: Vrbové
Cena: 70000 €    
 

Na predaj rodinný dom v centre Piešťan pozostávajúci z 2 bytových jednotiek

Ponúkame na predaj rodinný dom v Piešťanoch. Objekt je čiastočne podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a podkrovie. Rodinný dom obsahuje dve bytové jednotky so samostatnými vchodmi. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete.

Obec: Piešťany
Cena: 260.000 €    
 

Na predaj rodinný dom s dvoma samost. bytmi v Červeníku

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, postavený pred cca 60 rokmi z plnej pálenej tehly, čiastočne podpivničený.

Obec: Červeník
Cena: 194.000 €   170000 €   
 

Trojpodlažný rodinný dom určený na podnikanie a na bývanie v meste Piešťany.

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom určený na podnikanie a na bývanie v meste Piešťany. Objekt je postavený na pozemku o výmere 335m2, zastavaná plocha cca 315m2. postavený bol v roku 1996.  Celková využitelná plocha objektu je cca 750m2.

Obec: Piešťany
Cena: 250.000 €    ZNÍŽENÁ CENA!
 

Ponúkame na predaj 8-izbový rodinný dom v obci Banka.

Ponúkame na predaj priestranný 8-izbový rodinný dom v obci Banka pri Piešťanoch. /rekonštruovaný v r. 2010 s obytnou plochou cca 200 m2/, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 700 m2.

Obec: Banka pri Piešťanoch
Cena: 225000 €   220000 €   
 
Viac článkov...
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €