realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 855 m2 v obci Moravany nad Váhom

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Moravany nad Váhom. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Moravany nad Váhom, je prístupný z asfaltovej komunikácie, Na pozemku sú vybudované všetky IS (voda, kanalizácia, plyn, elektrina).

V budúcnosti je plánované aj dobudovanie verejného osvetlenia. Nachádza sa v individuálnej zástavbe rodinných domov. Šírka pozemku je 21m a dĺžka 40m. Celková rozloha pozemku je 855 m2.Je to tichá lokalita s dobrou dostupnosťou ku všetkej občianskej vybavenosti v obci (obchody, škola, skôlka, lekár, lekáreň, pekáreň, neďaleko je aj autobusová zastávka). Terén je rovinatý s veľmi dobrým výhľadom na všetky svetové strany bez akéhokoľvek rušivého momentu.

Cena: 59 €/m2 (vrátane DPH).

V tej istej lokalite tak isto ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 558 m2 o rozmeroch cca 21x27 m so všetkými IS a asfaltovou cestou.

Cena: 59 €/m2 (vrátane DPH)

V tej istej lokalite tak isto ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 400 m2 o rozmeroch cca 20x20 m so všetkými IS a asfaltovou cestou.

Cena: 59 €/m2 (vrátane DPH)

Obec: Moravany nad Váhom
Cena: 59 €/m2 €    
Výmera pozemku: 855
Vodovod: áno
Kanalizácia: áno
Plyn: áno
Využitie: výstavba
Prístup: z asfaltovej cesty
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €