realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Bývanie pod lesom

Ponúkame na predaj rodinné domy v novovybudovanej lokalite "Bývanie pod lesom". Zákazníkom ponúkame výber z niekoľkých dvojpodlažných rodinných domov s úžitkovou plochou 150 m2 na pozemkoch s rozlohou 336 m2 - 497 m2. Každý z domov je napojený na novovybudované siete.

RODINNÉ DOMY sa nachádzajú v obci Moravany nad Váhom, na pravej strane rieky Váh v smere na Trenčín. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Pešou chôdzou ste za 15 minút uprostred krásneho kúpeľného parku, kde si môžete oddýchnuť, načerpať novú životnú energiu, či si aj s deťmi zájsť prezrieť známe kúpeľné jazierka.

OKOLIE DOMU je kompletne dokončené s príjazdovými cestami, chodníkmi, osvetlením, oplotením. Žiadne polovičné riešenia, žiadny prach a hluk. Bonusom je dokončené ihrisko pre najmenších, ktoré je vybudované v okrajovej časti lokality, chránené od cesty a nevítaných návštevníkov. Stačí sa teda len nasťahovať.

NOVOPOSTAVENÉ DOMY SA NACHÁDZAJÚ LEN 3 KM OD CENTRA PIEŠŤAN.

TRÁVENIE VOĽNÉHO ČASU: v neďalekom kúpeľnom parku, lákadlom je len 1 km vzdialené golfové ihrisko. Rajom pre rybárov je blízke jazero Striebornica, pre iných lesy plné húb. A čo nenájdete v blízkom okolí, ponúkne Vám kúpeľné mesto Piešťany.

Cena : v RK

 

Obec: Moravany nad Váhom
Obytná plocha: 150 m2
Stav: novostavby
Cena: v RK €    
Výmera pozemku: 336 - 497
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
Осцилограф С1-94 - Oscilograf c1-94 - probe input
Once I got chance to play with the USSR oscilloscope - Осцилограф С1-94. The problem was, the oscilloscope has DIN5 socket input instead of the
Obec:
Cena: €    
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €