realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Bývanie pod lesom

Ponúkame na predaj rodinné domy v novovybudovanej lokalite "Bývanie pod lesom". Zákazníkom ponúkame výber z niekoľkých dvojpodlažných rodinných domov s úžitkovou plochou 150 m2 na pozemkoch s rozlohou 336 m2 - 497 m2. Každý z domov je napojený na novovybudované siete.

RODINNÉ DOMY sa nachádzajú v obci Moravany nad Váhom, na pravej strane rieky Váh v smere na Trenčín. Do centra Piešťan je to autom len 5 minút. Pešou chôdzou ste za 15 minút uprostred krásneho kúpeľného parku, kde si môžete oddýchnuť, načerpať novú životnú energiu, či si aj s deťmi zájsť prezrieť známe kúpeľné jazierka.

OKOLIE DOMU je kompletne dokončené s príjazdovými cestami, chodníkmi, osvetlením, oplotením. Žiadne polovičné riešenia, žiadny prach a hluk. Bonusom je dokončené ihrisko pre najmenších, ktoré je vybudované v okrajovej časti lokality, chránené od cesty a nevítaných návštevníkov. Stačí sa teda len nasťahovať.

NOVOPOSTAVENÉ DOMY SA NACHÁDZAJÚ LEN 3 KM OD CENTRA PIEŠŤAN.

TRÁVENIE VOĽNÉHO ČASU: v neďalekom kúpeľnom parku, lákadlom je len 1 km vzdialené golfové ihrisko. Rajom pre rybárov je blízke jazero Striebornica, pre iných lesy plné húb. A čo nenájdete v blízkom okolí, ponúkne Vám kúpeľné mesto Piešťany.

Cena : v RK

 

Obec: Moravany nad Váhom
Obytná plocha: 150 m2
Stav: novostavby
Cena: v RK €    
Výmera pozemku: 336 - 497
Forma vlastníctva: osobné
 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €