realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Stavebné pozemky "Al Parco" - Borovce

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s rozličnými výmerami (cca 300 – 1000 m2) v novovznikajúcej lokalite  obce Borovce, vzdialenej od mesta Piešťany asi 7 km. Celkovo je rozdelených 29 pozemkov na stavbu rodinných domov, ktoré budú stáť po obidvoch stranách komunikácie.


Terén pozemkov je rovinatý. Oproti pozemkom sa nachádza Obecný  úrad Borovce. Navrhované rodinné domy č.1-17 a 24-29 budú podpivničené s podkrovím. Rodinné domy č.18-23 sú typ bungalow s valbovou strechou. Parkovanie je riešené v garážach na vlastnom pozemku. Jednotlivé rodinné domy obytnej zóny sa napoja na obecný vodovod. Splašková kanalizácia bude odvádzať splaškové vody od rodinných domov cez prečerpávaciu šachtu do obecnej kanalizácie. Rodinné domy budú zásobované plynom z existujúceho verejného plynovodu. V blízkom okolí prebieha úprava terénu pre vybudovanie verejného parku s jazerom. Cena 55 €/m2.


 

 

 
Najprezeranejšie
Осцилограф С1-94 - Oscilograf c1-94 - probe input
Once I got chance to play with the USSR oscilloscope - Осцилограф С1-94. The problem was, the oscilloscope has DIN5 socket input instead of the
Obec:
Cena: €    
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
gpsim tutorial
To build a robot it is often neccesery to create also a hardware. PIC programming is one of many possible options. I have chosen this way several times and
Obec:
Cena: €    
PID regulator
A proportional-integral-derivative controller (PID controller) is a loop feedback controller
Obec:
Cena: €