realitná činnosť, právne poradenstvo, znalecké posudky

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/c/o/u28976/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 78

Stavebné pozemky "Al Parco" - Borovce

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s rozličnými výmerami (cca 300 – 1000 m2) v novovznikajúcej lokalite  obce Borovce, vzdialenej od mesta Piešťany asi 7 km. Celkovo je rozdelených 29 pozemkov na stavbu rodinných domov, ktoré budú stáť po obidvoch stranách komunikácie.


Terén pozemkov je rovinatý. Oproti pozemkom sa nachádza Obecný  úrad Borovce. Navrhované rodinné domy č.1-17 a 24-29 budú podpivničené s podkrovím. Rodinné domy č.18-23 sú typ bungalow s valbovou strechou. Parkovanie je riešené v garážach na vlastnom pozemku. Jednotlivé rodinné domy obytnej zóny sa napoja na obecný vodovod. Splašková kanalizácia bude odvádzať splaškové vody od rodinných domov cez prečerpávaciu šachtu do obecnej kanalizácie. Rodinné domy budú zásobované plynom z existujúceho verejného plynovodu. V blízkom okolí prebieha úprava terénu pre vybudovanie verejného parku s jazerom. Cena 55 €/m2.


 

 

 
Najprezeranejšie
how to generate pdf in joomla
Joomla is capable to convert html code into pdf document. Here is the code which may be used in your new joomla
Obec:
Cena: €    
A* search algorithm
The algorithm is widely used in path-finding and graph traversal problems. It is an extension of Edsger Dijkstra's algorithm (1959). A* achieves better
Obec:
Cena: €    
Na predaj rodinný dom Hubina
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hubina. Dom je situovaný v centre obce a stojí na pozemku s celkovou rozlohou cca 970 m2. V roku 2010 bol
Obec:Hubina
Cena: 49.500 €    
dynamic download link
Once, I had to face problem, how to generate download link dynamicly. I did not want everybody could download my files by copy pasting link into browser.
Obec:
Cena: €    
Na predaj stavebný pozemok s chatou v obci Banka
Ponúkame na predaj stavebný pozemok (700 m2) – záhradu, s murovanou chatou. Chata svojou mohutnou konštrukciou môže tvorit časť budúceho domu.
Obec:Banka
Cena: 70000 €   67000 €